/
American Sealcoat MFG 400SQE Pavement Sealer, Honda GX690 Gasoline Engine (2010 US EPA Label), Rear Squeegee Box, Front Water Spray, Hydrostatic Three-Wheel Drive System, 400 Gal Material Tank Capacity
| Stock # | 15016 |
| Year | 2010 |
| Make | American Sealcoat Manufacturing |
| Model | 400SQE |
| Color | Black |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 0 |
| Engine | Honda GX690 |
| Fuel Type | Gasoline |
| Capacity | 400 Gal Material Tank |
| Length | 12'10" |
| Height | 5'5" |
| Width | 8' |
| Wheelbase | 82" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.