/
2012 Isuzu NQR Rear Loader, Isuzu 4HK1TCS 5.2L Diesel Engine, Auto Trans, 132,988 Miles, A/C, New Way 6RL, 6 Yard, Full Eject, Clean Ex-City Unit
***File photo, actual photos coming soon!
| Stock # | 15452 |
| Year | 2012 |
| Make | Isuzu |
| Model | NQR |
| Color | White |
| Odometer Reading | 132,988 mi |
| Hour Reading | 17,057 |
| Duty | Medium |
| Class | 5 |
| Cab | Standard Cab |
| GVW | 17,950 |
| Front Axle | 6,830 |
| Rear Axle | 12,980 |
| Number Of Rear Axles | Single |
| Engine | Isuzu 4HK1TCS 5.2L |
| Horsepower | 210 |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Drive | 4x2 |
| Transmission | Auto |
| Suspension | Spring |
| Brakes | Air |
| Tires | 225/70R19.5 |
| Air Conditioning | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Make | New Way |
| Model | 6RL |
| Capacity | 6 Yard |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.
| Length |
| 20'10" |
| Height | 8'2" |
| Width | 7'2" |
| Wheelbase | 118" |