/
2012 Roadtec RX-700-4 Asphalt Milling Machine, Caterpillar C18 Diesel Engine (700 HP), 2,614 Hours, 7' Cutting Width, 14" Milling Depth, 25' Discharge Conveyor Belt, (4) 5' Track Pads, (2) MMC-2000 Leveling Controllers For Moba System, Very Clean Ex-Gov't Unit
| Stock # | 15213 |
| Year | 2012 |
| Make | Roadtec |
| Model | RX-700-4 |
| Color | White |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 2,614 |
| Engine | Cat C18 Diesel |
| Horsepower | 700 |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Length | 29'5" Body |
| Height | 11'8" |
| Width | 9'8" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.