/
2012 Cimline Magma 230D Crack Sealer, 7,000 GVW, Isuzu Diesel, Only 865 Hours, 230 Gal Material Capacity, Heated Hose Compartment, (2) 16"x26" Tank Openings, Engine Cover, Tandem Axle Trailer, Ex-City Unit
| Stock # | 15385 |
| Year | 2012 |
| Make | Cimline |
| Model | Magma 230D |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 865 |
| Engine | Isuzu 3CB1-C 1.116L |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Tires | LT225/75R16 |
| Water Tank | 230 Gal |
| Length | 16'4" |
| Height | 6'1" |
| Width | 6'9" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.