/
2014 Case SV300 Skid Steer Loader, FPT 3.4L Diesel Engine, 4,072 Hours, 3,000 lbs Load Capacity, Grapple Bucket, 8,300 lbs Operating Weight, Enclosed ROPS, A/C, Very Clean Ex-City Unit
| Stock # | 15037 |
| Year | 0 |
| Make | Case |
| Model | SV300 Loader |
| Color | Orange |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 4,072 |
| Engine | FPT 3.4L |
| Horsepower | 90 |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Length | 13'2" |
| Height | 6'8" |
| Width | 6'5" |
| Wheelbase | 54 |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.