/
2006 Crafco Super Shot 250 Towable Sealant Tank / Crack Sealer / Asphalt Patcher, Isuzu 3CB1 Diesel, 5,020 Hours, Crafco Autoloader Kit (13' Conveyor Belt), 16" x 24" Tank Opening, Material Vat, Burner & Temperature Control, Hose, Mixer, Pump, Tandem Axle, Pintle Hitch, Very Clean & Well-Maintained Unit
| Stock # | 15200 |
| Year | 2006 |
| Make | Crafco |
| Model | Super Shot 250 |
| Color | Red |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 5,020 |
| GVW | 10160 |
| Number Of Rear Axles | Tandem |
| Engine | Isuzu 3CB1-CZP01 1.1L |
| Horsepower | 26 |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Tires | ST225/75R15 |
| Length | 17'6" |
| Height | 8'10" |
| Width | 7'8" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.