/
2007 Sherman & Reilly Reel Dolly Trailer, CRT-184/54-6.5k, 10K GVW, 6,500 Max Reel Weight, 84" Max Reel Diameter, 54" Max Reel Width, Single Axle, Pintle Hitch, Clean Ex-Utility Co. Unit
| Stock # | 15109 |
| Year | 2007 |
| Make | Sherman & Reilly |
| Model | CRT-184/54-6.5k |
| Color | White |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 0 |
| GVW | 10,000 |
| Number Of Rear Axles | Single |
| Fuel Type | None |
| Length | 13'2" |
| Height | 6'7" |
| Width | 8'4" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.