/
2010 Landoll Drexel SL60SE90D SwingMast Electric Forklift, Only 133 Hours, 6,000 lbs Lifting Capacity, 221" Lifting Height, 3-Stage Mast, SwingMast 90-Degree Pivot, 42" Fork Length, Side-Shift, ROPS, Very Clean Ex-Gov't Unit
***Lifeguard charger available for an additional price!
| Stock # | 15101 |
| Year | 2010 |
| Make | Drexel |
| Model | SL60SE90D |
| Color | Yellow |
| Hour Reading | 133 |
| Fuel Type | Electric |
| Make | Drexel |
| Model | SL60SE90D |
| Capacity | 6,000 lbs |
| Max Boom Length | 221" Lifting Height |
| Length | 12' |
| Height | 7'8" |
| Width | 4' |
| Weight | 18,700 |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.