/
2007 New Way King Cobra Rear Load Body, 25 Yard Body with 3.55 yd³ Hopper Capacity, Up to 1,200 Pound Per Yard Compaction Rate, 25 to 28 Second Cycle Time, Hydraulic Cylinders, Full Eject, Fits on 148" Cab to Axle, Very Clean Ex-City Unit
| Stock # | P10217 |
| Year | 2007 |
| Make | New Way |
| Model | 25 RL King Cobra |
| Color | Beige |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 0 |
| Fuel Type | Diesel edit |
| Length | 23'6" |
| Height | 10'6" |
| Width | 8'3" |
| Cab To Axle | 148" |
| Cab to End of Frame | 196" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.