/
2008 Wayne Curbtender Automated Side Load Body, 27 Yard Body, In-Cab Joystick Controls, Dump Eject, 2,000 lb Lift Arm, Fits on 186" Cab to Axle & 234" Cab to End of Frame, Very Clean Ex-City Unit
***4 identical sister units available
| Stock # | P10170 |
| Year | 2008 |
| Make | Wayne |
| Model | Curbtender |
| Color | White |
| Capacity | 27 YD |
| Length | 23'8" |
| Height | 10'4" |
| Width | 8'3" |
| Cab To Axle | 186 |
| Cab to End of Frame | 234 |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.