/
Isometrics Stainless Steel Water Tank, 1,500 Gallon, Baffles, 20" Knappco Manhole Hatch, (2) Mechanical Tank Capacity Meter, Skid Mounted, 8' Long, 7' Wide, 40" Frame Width, 4.5" Underbody Drain Valve, Very Clean Ex-Gov't Unit
***Taken off Truck with 10K Miles
| Stock # | P10149 |
| Year | 0 |
| Make | Isometrics, Inc |
| Model | 736T1500 |
| Color | Green |
| Capacity | 1,500 Gal |
| Length | 8'8" |
| Height | 4'9" |
| Width | 7'9" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.