/
PowerAll PowerPak Skid Mounted Air Compressor, PTO Driven, 1,339 Hours, 165 CFM @ 110 PSI, 220 Volts / 30 AMPS Generator, Hydraulic & Air Control Panel
| Stock # | P10084 |
| Year | 1996 |
| Make | Powerall |
| Model | 165 |
| Color | Black |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 1,339 |
| Fuel Type | None |
| Make | Powerall |
| Model | PowerPak |
| Capacity | 165CFM @ 110PSI |
| Length | 7'8" |
| Height | 5'6" |
| Width | 2'4" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.